FOTO/ Melissa Satta, pas Boateng është Romangoli?

FOTO/ Melissa Satta, pas Boateng është Romangoli?

22:19, 15/05/2021

Melissa Satta, pas Boateng është Romangoli?

Marrëdhënia me Kevin Prince-Boateng ka përfunduar, por për Melissa Satta dyert e futbollit nuk duket se janë mbyllur.

Së pari, ajo ka qenë prej kohësh kumbara e Milanit për femra, nga e cila gjithashtu prezantoi fanellën e re për sezonin e ardhshëm. Pastaj sepse thashethemet po ushqehen gjithnjë e më shumë për një lidhje të re me një lojtar të klubit kuqezi. Jo një lojtar dosido, por kapiteni që humbi pozicionin e tij titullar disa muaj më parë, Alessio Romagnoli .

Tani për tani, të dy e kanë fshehur lidhjen, por gazetat italiane e kanë bërë këtë lidhje të kryer.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco