Lajmi i fundit

EMRI/ Plagoset me armë zjarri në qendër të Shkodrës ish-kryetari i komunës Velipojë

Trajneri i ri për Kategorinë Superiore, Dinamo arrin akordin me teknikun e njohur

Trajneri i ri për Kategorinë Superiore, Dinamo arrin akordin me teknikun e njohur

14:10, 11/05/2021

Dinamo është rikthyer në Superligë pas 9 vitesh, Blutë e kryeqytetit mposhtën Vorën ditën e djeshme 0-2 dhe siguruan matematikisht rikthimin mes më të mirëve në futbollin shqiptar. Tashmë drejtuesit e klubit kanë nisur nga puna për sezonin e ri.

“Ora News” bën me dije se Dinamo ka gjetur akordin me Bledi Shkëmbin që do të drejtojë ekipin në Superligë. Presidenti Bardhi e njeh mjaft mirë Shkëmbin pasi kanë punuar së bashku te Teuta. 41-vjeçari korçar u shkarkua pak ditë më parë nga Ballkani në Kosovë, ndërsa tani do të rikthehet sërish të drejtojë në Kategorinë Superiore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco