Sot/ Përcaktohen dy skuadrat e tjera gjysmëfinaliste në Champions

Sot/ Përcaktohen dy skuadrat e tjera gjysmëfinaliste në Champions

10:15, 14/04/2021

Sonte do të zhvillohen dy përballjet çerekfinale në Champions League.

Borussia Dortmund do e mirëpres Manchester Cityn, ndërsa Liverpool do të synojë përmbysjen e madhe ndaj Real Madridit.

Dortmund që humbi në ndeshjen e parë me rezultat 2 – 1 synon të fitojë ndeshjen që të arrijë kualifikimin në gjysmëfinale, ndërsa Liverpool humbi 3-1 ndaj “mbretërve”.

Të dy takimet nisin në orën 21:00.

21:00 Dortmund - Manchester City

21:00 Liverpool - Real Madrid

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco