FOTO/ Zbulohen formacionet: PSG – Bayern, ja si do të rreshtohen skuadrat...

FOTO/ Zbulohen formacionet: PSG – Bayern, ja si do të rreshtohen skuadrat...

09:56, 13/04/2021

Sot në orën 21:00 e gjithë vëmendja do të jetë në “Parkun e Princave” ku PSG-ja do të presë Bayern Munchen në ndeshjen e kthimit për Champions League.

Skuadra franceze është në avantazh 3-2 nga ndeshja e parë në “Allianz Arena”. Ekipi i trajnerit Mauricio Pochettino synon ta shfrytëzojë epërsinë dhe tre golat e shënuar në transfertë, bashkuar me mungesën e sulmuesit kryesor të Bayern Munichut, Robert Leëandoëski, për t’u kualifikuar përsëri në gjysmëfinale.

“TheHardTacke” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave:

PSG: Navas; Dagba, Pereira, Kimpembe, Diallo; Paredes, Gueye; Di Maria, Neymar, Draxler; Mbappe.

Image

Bayern: Neuer; Pavard, Boateng, Hernandez, Davies; Kimmich, Alaba; Sane, Muller, Coman; Choupo-Moting.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco