FOTO/ Wanda Nara e tepron, tërbon ndjekësit duke i nxjerrë të gjitha në shesh...

FOTO/ Wanda Nara e tepron, tërbon ndjekësit duke i nxjerrë të gjitha në shesh...

11:54, 12/04/2021

Gruaja e sulmuesit të PSG, Mauro Icardi, Wanda Nara vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo di si të tërheq vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi, Wanda Nara ka ndezur rrjetin me foton provokuese.

Ajo ka publikuar një imazh në Instagram ku shfaq format e saj seksi dhe ngacmon imagjinatën e meshkujve. Wanda së fundmi shfaqet vetëm me të brendshme ku bien në sy hiret e saj dhe gjoksi "bombastik".

Të menjëhershme kanë qenë komentet nga ndjekësit të cilët e komplimentojnë bukuroshen seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco