Inter-Juventus/ Zhbllokohet rezultati në ‘San Siro’, Vidal ndëshkon ish-skuadrën

Inter-Juventus/ Zhbllokohet rezultati në ‘San Siro’, Vidal ndëshkon ish-skuadrën

21:03, 17/01/2021

Po luhet në “San Siro” supersfida mes Interit dhe Juventusit, e vlefshme për javën e 18-të të Serie A, shkruan Syri.net.

Nuk ka vonuar shumë dhe vendësit kalojnë në avantazh.

Në minutën e 13-të, pas një krosi nga Barrela, Arturo Vidal brenda zonës godet me kokë, duke e dërguar topin në rrjetë, 1-0 për Interin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco