‘Ishte një verë e lodhshme’, Martinez: Rinovimi? Agjenti im dhe klubi...

‘Ishte një verë e lodhshme’, Martinez: Rinovimi? Agjenti im dhe klubi...

08:19, 16/01/2021

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez dha një intervistë të gjatë për “Sport Week”, ku ndër të tjera foli për merkaton dhe rinovimin e kontratës me zikaltërit: "Ishte një verë e lodhshme, por sot unë jam në Inter dhe jam i lumtur. Ndihem mirë këtu, Milano është qytet i bukur ”.

Rinovimi? "Agjenti im dhe klubi po punojnë. Unë jam i qetë, mendoj vetëm të jap më të mirën te Inter."

Ëndrra për të luajtur me Messin: "Ishte një ëndërr edhe për mua kur biseduam për transferimin e tij te Inter. Të luash me të është fantastike, jam me fat që e bëj në ekipin kombëtar", u shpreh Martinez.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco