VIDEO/ Gol nga 'tuneli', Juventus kalon në avantazh

VIDEO/ Gol nga 'tuneli', Juventus kalon në avantazh

21:01, 13/01/2021

Juventus ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Genoa-s, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë.

Në minutën e 2’ ishte Dejan Kulusevski ai i cili shënoi për bardhezinjtë. Sulmesi suedez mori një pasim nga Chiellini dhe me goditje tokazi mposhti portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco