Kategoria Superiore/ Vllaznia - Bylis, ja si rreshtohen skuadrat

Kategoria Superiore/ Vllaznia - Bylis, ja si rreshtohen skuadrat

13:26, 05/12/2020

Do të startojë në orën 13:45, sfida mes Vllaznisë dhe Bylisit e vlefshme për javën e 6-të në Kategorinë Superiore.

Pritet të jetë një ndeshje mjaft luftuar, me skuadrat që do tentojnë të dalin me tri pikë nga ky takim.

Trajnerët Brdariç dhe Dovedan kanë zbardhur rreshtimin për sfidën e sotme në Shkodër.

FORMACIONET ZYRTARE

VLLAZNIA: Zogoviç, Adili, Gurishta, Imami, Isaevski, Krymi, Marku, Hoxhaj, Imeri, Dunga, Dilaver. Trajner: Tomas Brdariç.

BYLIS: Qirko, Ymeralilaj, Alan, Stojanoviç, Ndreca, Mëllugja, Garsia, Murataj, Hadroj, Carkanji, Mehmetllari. Trajner: Veljko Dovedan.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco