FOTO/ Gjyqtarja seksi, Emanuela Rusta mori vëmendjen në derbin kryeqytetas

FOTO/ Gjyqtarja seksi, Emanuela Rusta mori vëmendjen në derbin kryeqytetas

21:39, 04/12/2020

Derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit nuk nxori fitues.

Në mungesë të golave pa dyshim vëmendjen më të madhe në këtë super përballje mori gjyqtarja e linjës e cila qëndron pas porte.

Bëhet jalë për Emanuela Rustën e cila “rrëmbeu skenën” e “Air Albanias”, me format e saj bombastike, dhe me pamjet që duket gjithmonë i kuruar.

Rusta u pa të diskutonte në disa raste edhe me futbollistët për vendimet e saj. Më i diskutuari ku Emanuela mund edhe të kishte ndërhyrë ishte ai i minutë së 49-të pas duelit mes portierit Alban Hoxha dhe Danso, ku ky i fundit pretendoi për penallti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco