Lajmi i fundit

Foltorja i përgjigjet Bashës: Halli i demokratëve, pazaret e tua me Ramën

Pas fitores në ‘El Clasico’/ Lojtari i Realit na befason, nuk i kursen kritikat ndaj Zidanes

Pas fitores në ‘El Clasico’/ Lojtari i Realit na befason, nuk i kursen kritikat ndaj Zidanes

12:44, 26/10/2020

Fitorja e Real Madridit në “El Clasico” solli qetësi për Zinedine Zidane pozicioni i të cilit ishte në lëkundje për shkak të dy humbjeve ndaj Shakhtar Donetskun dhe Cadizin.

Megjithatë, Isco nuk është i qetë që klasiken e pa të gjithën nga stoli rezervë.

“Nëse Zidane duhet të më zëvendësojë, më largon nga fusha në minutat 50 deri 60, ose gjatë pushimit të pjesës së parë. Por ai nuk më aktivizon fare as kur kanë mbetur 10 minuta lojë”, ka folur Isco për vendimin e Zidanes.

Isco ka luajtur 147 minuta këtë sezon me Realin e Madridit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco