VIDEO/ Reali fiton penallti në ‘El Clasico’, shikoni çfarë bën Ramos...

VIDEO/ Reali fiton penallti në ‘El Clasico’, shikoni çfarë bën Ramos...

17:25, 24/10/2020

Real Madrid ka kaluar sërish në avantazh 2-1 ndaj Barcelonës.

Në minutën e 62’ ishte Sergio Ramos i cili shënon nga pika e bardhë e penalltisë. Kapiteni i Realit na ka befasuar të gjithë pasi këtë herë nuk realizon me stilin e përhershëm "alla Panenka", shkruan SYRI.net.

Portieri katalanas Neto i kupton krahun por pa mundur që të ndalë topin i cili përfundon në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco