VIDEO/ Firmosi me Atleticon, shihni si e presin Suarez-in në stërvitje

VIDEO/ Firmosi me Atleticon, shihni si e presin Suarez-in në stërvitje

21:34, 25/09/2020

Pak orë më parë, Atletico Madrid zyrtarizoi transferimin e Luis Suarez nga Barcelona.

Menjëherë pasi hodhi firmën në kontratë, sulmuesi uruguaian mori pjesë në seancën stërvitore të skuadrës madrilene.

Dhe si çdo lojtar i ri në ekip, Suarez nuk i shpëtoi traditës për të kaluar në tunelin e krijuar nga shokët e skuadrës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco