Luis Suarez kryen testet mjekësore tek Atletico Madrid, dalin fotot e para

Luis Suarez kryen testet mjekësore tek Atletico Madrid, dalin fotot e para

15:00, 25/09/2020

Luis Suarez tashmë e ka veshur fanellën e Atletico Madridit.

Sulmuesi uruguaian ka kryer me sukses testet mjekësore te klubi i tij i ri.

Gjatë ditës, ai do të hedhë të zezën mbi të bardhë dhe do të nënshkruajë kontratë 2-vjeçare.

Suarez u largua nga Barcelona pas gjashtë sezoneve, ku shënoi 198 gola dhe fitoi 13 trofe.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco