FOTO/ Futbolli shqiptar në zi, ndërron jetë ish-gjyqtari

FOTO/ Futbolli shqiptar në zi, ndërron jetë ish-gjyqtari

12:42, 15/09/2020

Një lajm i zi ka prekur futbollin shqiptar ditën e sotme.

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar ish-gjyqtari shqiptar Xhavit Meka, duke i trishtuar të gjithë për këtë largim të parakohshëm, shkruan panorama sport.

Ish-gjyqtari i kampionatit shqiptar, i cili ka qenë edhe shef i klubit të Egnatias në të kaluarën, ka mbyllur sytë mëngjesin e sotëm, duke i sjellë një dhimbje të madhe të gjithë sportdashësve, por në veçanti familjarëve dhe miqve të tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco