FOTO/ Barcelona-Bayern, finalja e parakohshme e Championsit. Formacionet zyrtare

FOTO/ Barcelona-Bayern, finalja e parakohshme e Championsit. Formacionet zyrtare

19:57, 14/08/2020

Barcelona dhe Bayern Munchen do të përballen sonte mes tyre, ku do të kërkojnë një vend në gjysmëfinalet e Champions League, shkruan Syri.net.

Kjo mund të quhet finalja e parakohshme, e cila do të zhvillohet me ndeshje teke për shkak të rregullit të ri të vendosur nga UEFA.

Kjo supersfidë do të luhet në “Estadio da Luz” të Lisbonës në orën 21:00 dhe të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco