FOTO/ Barcelona në telashe, Umtiti me Koronavirus para çerekfinales me Bayernin

FOTO/ Barcelona në telashe, Umtiti me Koronavirus para çerekfinales me Bayernin

19:47, 14/08/2020

Barcelona është tronditur vetëm pak orë para fillimit të ndeshjes në Champions ndaj Bayern Munchen.

Samuel Umtiti ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi katalanas në rrjetet sociale.

Mbrojtësi nuk ka simptoma dhe është izoluar.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco