Njësoj si Icardi, Neymar i merr të fejuarën ish-shokut të skuadrës

Njësoj si Icardi, Neymar i merr të fejuarën ish-shokut të skuadrës

22:10, 09/07/2020

Kur Mauro Icardi nisi një lidhje me Wanda Narën, nisën të shpërthejnë mediat sociale, kjo për shkak se Wanda ishte e martuar me Maksi Lopezin, me të cilin kishte edhe fëmijë.

Duket se është përsëritur i njëjti rast, me protagonist këtë herë yllin e PSG-së Neymar. Ky i fundit sipas revistës “Chi” në Francë, ka nisur një lidhje të fshehtë me Izabel Gulart, e cila është e fejuar me ish-portierin e PSG-së, Kevin Trap.

Madje thuhet se Neymar tashmë është në lidhje me modelen braziliane, e cila para pak kohësh kishte planifikuar dasmë me portierin gjerman.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco