Chelsea prezanton fanellën e re me një video emocionuese: protagonist Ruud Gullit

Chelsea prezanton fanellën e re me një video emocionuese: protagonist Ruud Gullit

18:19, 01/07/2020

Një video e bukur dhe emocionuese, për t’u dëgjuar dhe parë disa herë. Chelsea e prezantoi fanellën e re për sezonin e ardhshëm, duke publikuar një histori shumë të veçantë në rrjetet sociale: protagoniste kryesore është një vajzë me emrin Alice, ndërsa zëri i Ruud Gullit përshkruan historinë në fjalë.

Kujtojmë që ish-futbollisti holandez ka luajtur për Chelsean.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco