VIDEO/ Vetëm 4 minuta lojë, shënohet goli i parë në Atletico - Liverpool

VIDEO/ Vetëm 4 minuta lojë, shënohet goli i parë në Atletico - Liverpool

21:11, 18/02/2020

Atletico Madrid ka kaluar në avantazh 1-0 kundër Liverpoolit, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Pas 4 minutash lojë ishte Saul i cili përfitoi nga një pasiguri në mbrojtjen kundërshtare për të dërguar topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco