VIDEO/ Gol i vitit në Itali, Ilicic shënon nga mesi i fushës!

VIDEO/ Gol i vitit në Itali, Ilicic shënon nga mesi i fushës!

22:55, 25/01/2020

Josip Ilicic ka realizuar golin e vitit ndaj Torinos.

Atalanta fitoi me rezultatin e thellë 7-0, ku tre gola i ka realizuar Josip Ilicic një prej të cilave nga mesi i fushës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco