VIDEO/ Ilicic shënon për Atalanta-n, por shikoni çfarë bën mbrojtësi i zikaltërve

VIDEO/ Ilicic shënon për Atalanta-n, por shikoni çfarë bën mbrojtësi i zikaltërve

22:29, 25/01/2020

Torino-Atalanta, ndeshje e vlefshme për javën e 21-të të Serisë A, është zhbllokuar në minutën e 17-të nga miqtë.

Goli është shënuar nga Ilicic, por merita më e madhe ka qenë e mbrojtësit të Atalanta-s, Palomino, i cili ka bërë një vjedhje spektakolare para se të jepte asistin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco