VIDEO/ Çmenduri në Gjermani, shikoni golin pothuajse nga mesi i fushës!

VIDEO/ Çmenduri në Gjermani, shikoni golin pothuajse nga mesi i fushës!

17:53, 25/01/2020

Borussia Monchegladbach fitoi me rezultatin 3-1 ndaj Mainzit në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të në Bundesliga.

Golin e tretën për vendasit e ka shënuar Florian Neuhaus i cili befasoi të gjithë duke shënuar eurogol nga pothuajse mesi i fushës.

Neuhaus pa daljen e gabuar të portierit dhe më pas shënoi gol fantastik nga një distancë rreth 45 metra.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco