VIDEO/ Fat apo zotësi, gjykojeni vetë golin e Cristiano Ronaldos ndaj Parmës

VIDEO/ Fat apo zotësi, gjykojeni vetë golin e Cristiano Ronaldos ndaj Parmës

21:42, 19/01/2020

Juventusi po luan me Parmën ndeshjen e javës së 20-të të Serie A, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0 për Juventusin, me golin e shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo.

Gjuajtja e portugezit u devijua nga Darmian dhe përfundoi në rrjetë. Ky gol po komentohet, nëse ishte zotësi apo fat i sulmuesit të bardhezinjve.

Në videon më poshtë mund të shihni golin e CR7 dhe gjykojeni vetë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco