VIDEO/ Juventus kalon në avantazh, shikoni golin e realizuar nga Ronaldo!

VIDEO/ Juventus kalon në avantazh, shikoni golin e realizuar nga Ronaldo!

22:35, 11/12/2019

Pas shumë tentativave, Juventusi kalon në avantazh 1-0 ndaj Bayer Leverkusen.

Në minutën e 75’ ishte Cristiano Ronaldo që me portën bosht nuk e kishte të vështirë të dërgonte topin drejt rrjetës.

Kujtojmë që Juventusi ka siguruar kualifikimin në fazën tjetë të Champions Leagues.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco