VIDEO/ Shikoni supergolin e shënuar nga Cikalleshi në minutën e 92’

VIDEO/ Shikoni supergolin e shënuar nga Cikalleshi në minutën e 92’

21:43, 07/12/2019

Sokol Cikalleshi vazhdon të shkëlqejë në Turqi.

Së fundmi sulmuesi i Kombëtares shqiptare realizoi golin e fitores për Akhisarsporin 4-3 përballë Istanbulsporin.

Kur ndeshja ishte drejt përfundimit me rezultatin e barabartë 3-3, ishte sulmuesi nga Kavaja që realizoi për ekipin e tij.

29-vjeçari shënoi në minutën e 92’, duke i dhënë një fitore shumë të rëndësishme ekipit të tij, që tashmë ngjitet në vendin e dytë me 25 pikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco