Kjo VIDEO po bën xhiron e botës, djali i Messit tallet me nipin e Van Dijk

Kjo VIDEO po bën xhiron e botës, djali i Messit tallet me nipin e Van Dijk

14:30, 03/12/2019

Lionel Messi fitoi për herë të gjatë në karrierë “Topin e Artë”.

Por, video që po bën xhiron e botës nuk është momenti kur i dorëzohet trofeu, por kur djali i argjentinasit, më i vogli, Mateo (4 vjeç), i pranishëm në sallën e teatrit në Paris, i ulur pranë nipit të Van Dijk, mbrojtësi i Liverpool dhe i dyti në renditjen e Topit të Artë, nis të tallet dhe të qeshë.

Mateo ka festuar në mënyrën e tij, teksa nipi i Van Dijk ka shprehur mërzinë e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco