VIDEO/ Tifozët e Luksemburgut brohorasin ‘Messi...Messi...’, shikoni çfarë bën Ronaldo!

VIDEO/ Tifozët e Luksemburgut brohorasin ‘Messi...Messi...’, shikoni çfarë bën Ronaldo!

09:54, 18/11/2019

Portugalia triumfoi me shifrat 0-2 në transfertë ndaj Luksemburgut, duke siguruar kualifikimin në Kampionatin Europian.

Gjatë sfidës pati disa momente pikante, ku Ronaldo nuk lihej i qetë nga tifozët vendas, të cilët këndonin në kor, këngën e famshme që përdorin tifozët e Barcelonës për Leo Messin.

Por CR7-ta injoroi plotësisht thirrjet e vazhdueshme të tifozëve: “Messi...Messi...”

Shikoni reagimin e Ronaldos:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco