VIDEO/ Shënohet goli i parë tek 19-vjeçarët, Belgjikë - Shqipëri

VIDEO/ Shënohet goli i parë tek 19-vjeçarët, Belgjikë - Shqipëri

20:18, 16/11/2019

Belgjika U19 ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj bashkëmoshatarëve të Shqipërisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin 4 eliminator të Kampionatit Europian.

Në minutën e 10’ ishte Ignace Van der Brempt ai i cili mposhti portierin kuqezi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco