FOTO/ Kombëtarja e Francës mbërrin në Shqipëri

FOTO/ Kombëtarja e Francës mbërrin në Shqipëri

13:17, 16/11/2019

Franca ka mbërritur pak minuta më parë në aeroportin e Rinasit. Kampionët e Botës sapo kanë zbritur dhe tashmë do të nisen drejt hotelit ku do të akomodohen.

Shqipëria do të presë Francën në stadiumin e ri Arena Kombëtare të dielën në orën 20:45, për ndeshjen e fundit të vlefshme të grupeve kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020, 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco