VIDEO/ Zhbllokohet rezultati në Shqipëri U21 – Angli U21, supergol nga talenti i Man Cityt!

VIDEO/ Zhbllokohet rezultati në Shqipëri U21 – Angli U21, supergol nga talenti i Man Cityt!

19:45, 15/11/2019

Anglia U21 ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj bashkëmoshatarëve të Shqipërisë në ndeshen e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Europian për 21-vjeçarët.

Në minutën e 22’ ishte Foden që zhbllokon shifrat në Shkodër. Talenti i Manchester Cityt, godet direkt nga goditja e dënimit dhe topi përfundon në rrjetën e portierit Hoxha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco