VIDEO/ Penallti për Argjentinën, shikoni çfarë bën Leo Messi. Gjuajtje e dobët por...

VIDEO/ Penallti për Argjentinën, shikoni çfarë bën Leo Messi. Gjuajtje e dobët por...

18:18, 15/11/2019

Argjentina ka kaluar në avantazh 1-0 në miqësoren e luksit përballë Brazilit.

Në minutën e 14 Lionel Messi fillimisht gaboi nga pika e bardhë e penalltisë, por topi i grushtuar nga portieri shkoi sërish në këmbët e numrit 10 të Barcelonës.

Në tentativën e dytë Messi e dërgoi topin drejt rrjetës, shkruan SYRI.net.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco