VIDEO/ Zgjohen futbollistët e Shqipërisë, Manaj barazon rezultatin ndaj Andorrës

VIDEO/ Zgjohen futbollistët e Shqipërisë, Manaj barazon rezultatin ndaj Andorrës

22:01, 14/11/2019

Shqipëria ka arritur të barazojë rezultatin në përballjen ndaj Andorrës, e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Është Rei Manaj ai i cili realizoi, pas asist të Roshit! Sulmuesi lushnjar godet bukur brenda zonës duke e dërguar topin në cepin e portës! 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco