VIDEO/ Mbrojtja në ‘gjumë’, Andorra përmbysje të çmendur ndaj Shqipërisë!

VIDEO/ Mbrojtja në ‘gjumë’, Andorra përmbysje të çmendur ndaj Shqipërisë!

21:51, 14/11/2019

Andorra ka bërë befasinë e madhe duke përmbysur rezultatin 1-2 në sfidën ndaj Shqipërisë e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”.

3 minuta pasi nisi pjesa e dytë, miqtë përfitojnë nga “përgjumja” në mbrojtjen kuqezi dhe më pas ndëshkojnë sërish Etrit Berishën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco