VIDEO/ Penallti për Barcelonën, shikon ekzekutimin e Leo Messit!

VIDEO/ Penallti për Barcelonën, shikon ekzekutimin e Leo Messit!

21:26, 09/11/2019

Barcelonës i kanë mjaftuar 23 minuta lojë që të kalojë në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Celta Vigo-s e vlefshme për javën e 12-të në La Liga.

Ishte Lionel Messi i cili shënoi nga pika e bardhë e penalltisë, kurse portieri kundërshtar nuk kuptoi as krahun e goditjes së topit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco