Sherr mes çiftit/ Georgina bëhet xheloze, ‘ish e dashura shkoi dhe përqafoi Ronaldon’

Sherr mes çiftit/ Georgina bëhet xheloze, ‘ish e dashura shkoi dhe përqafoi Ronaldon’

12:08, 08/11/2019

Cristiano Ronaldo dhe Georgina raportohet se kanë patur një debat të nxehtë gjatë ceremonisë MTV Europe Music Awards, në Sevilla.

Sipas të përjavshmes “Gente”, modelja është bërë xheloze për shkak të pranisë së Rita Pereiras, aktores dhe prezantueses portugeze, që në të kaluarën ka patur një lidhje me “yllin” e Juventusit.

Nga rindërtimi i ngjarjes mësohet se Rita Pereira vrapoi te Ronaldo dhe e përqafoi me entuziazëm, shkruan "Dailystar", raporton SYRI.net.

Por dëshmitarët në këtë moment thonë se Rita Pereira ka injoruar Georginan me një “ciao” të thjeshtë, ndërsa CR7-ën e përshëndeti përzemërsisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco