VIDEO/ Augsburgu shokon Bayernin pas vetëm 27 sekondave lojë

VIDEO/ Augsburgu shokon Bayernin pas vetëm 27 sekondave lojë

16:14, 19/10/2019

Bajerni po barazon 1-1 në përballjen ndaj Augsburgut e vlefshme për javën e 8-të në Bundesliga.

I janë dashur vetëm 27 sekonda lojë skuadrës vendase që të befasojë bavarezët në “Augsburg Arena”.

Ishte Marco Richter ai që realizoi duke përfituar nga një shpërqëndrim i mbrojtjes mike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco