Formacioni me ndryshime i Kosovës kundër Gjibraltarit

Formacioni me ndryshime i Kosovës kundër Gjibraltarit

15:42, 10/10/2019

Sot në orën 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova zhvillon testin miqësor përballë Gjibraltarit.

Trajneri, Bernard Challandes ka kryer të gjitha përgatitjet me ekipin e tij dhe pritet t’i jap mundësi lojtarëve që kanë luajtur më pak minuta.

Ibrahim Dreshevic pritet të debutojë me Kosovën, ndërsa nga minuta e parë do të luajnë edhe Arbenit Xhemajli dhe Florent Hasani.

Formacioni i mundshëm i Kosovës: Ujkani, Hadergjonaj, Xhemajli, Dresheviq, Paqarada, Voca, Rashkaj, Muslija, Hasani, B.Berisha, Nuhiu.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco