VIDEO/ Karius vjen me gafën e vitit në Europa League, shikoni çfarë bën!

VIDEO/ Karius vjen me gafën e vitit në Europa League, shikoni çfarë bën!

21:41, 19/09/2019

Loris Karius, ish-portieri i Liverpooli i transferuar te Besiktas me formulën e huazimit, ka qenë protagonist i një tjetër gafe.

Numri 1 i ekipit turk i ka dhuruar avantazhin Slovan Bratislava-s në minutën14-të pas një dalje të pakuptimtë nga porta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco