Leucemi akute/ Donnarumma përlot botën me mesazhin inkurajues për Mihajloviç

Leucemi akute/ Donnarumma përlot botën me mesazhin inkurajues për Mihajloviç

21:13, 13/07/2019

Gianluigi Donnarumma ka një mesazh emocionues për trajnerin, Sinisa Mihajloviç, i cili u tërhoq nga futbolli për arsye shëndetësore.

Portieri i Milanit, ka shprehur mbështetjen e tij për Mihajloviç i cili është diagnostikuar me Leucemi akute dhe se ka vendosur të luftojë sëmundjen e ta mposhtë atë, raporton SYRI.net.

“Ti më ke mësuar të mos heq dorë kurrë, tani është radha juaj! Ju jeni më të fortë, ju do të fitoni! Unë jam me ju Mister!”, shkruan Donnarumma në rrjetet sociale.

20-vjeçari postoi një foto duke përqafuar trajnerin serb.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco