ZYRTARE: Kopjon Juventusin, 'Ronaldo' prezantohet te skuadra e re

ZYRTARE: Kopjon Juventusin, 'Ronaldo' prezantohet te skuadra e re

21:17, 10/07/2019

Ditën e sotme klubi i Padovas njoftoi për transferimin e Ronaldos.

Nuk bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon e Juventusit por për mesfushorin 29-vjeçar brazilian, Ronaldo Pompeun.

Kurioziteti i këtij transferimi nuk ka të bëjë vetëm me emrin e njëjtë, por klubi i Padovas kopjoi Juventusin edhe për mënyrën e prezantimit të Ronaldos.

E gjitha kjo është bërë për të tërhequr vëmendjen, shikoni prezantimin e Ronaldo Pompeun sot me klubin e ri:

 


Prezantimi i Cristiano Ronaldos tek Juventusi:


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco