VIDEO/  Festë e ‘çmendur ‘ nga futbollistja amerikane pas fitimit të Kupës së Botës

VIDEO/ Festë e ‘çmendur ‘ nga futbollistja amerikane pas fitimit të Kupës së Botës

15:08, 08/07/2019

Ditën e djeshme Amerika u shpall kampione e Botës pasi mposhti Holandën në finale. Futbollistet shpërthyen në festë pas ndeshjes, por padyshim festimi më i bukur ishte ai i Alex Morgan.

30-vjeçarja i ‘çmendi’ të gjithë me një kërcim “hot” duke bërë xhiron e rrjeteve sociale. Futbollistja seksi shfaqet në video duke kërcyer “tweerk”. Një festim special dhe tepër provokues, duke marrë kështu gjithë vëmendjen e festës.

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Il twerk di Alex Morgan, e affronti il lunedì in pole position. #morgan #usa #lunedi #bomber #chiamarsibomber

A post shared by Chiamarsi Bomber (@chiamarsibomber) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco