Ancelotti: Icardin e vlerësojnë  të gjithë

Ancelotti: Icardin e vlerësojnë të gjithë

14:12, 08/07/2019

 

Carlo Anceloti, ditën e sotme ka zhvilluar një konferncë nga Dimaro, vendi ku po zhvillojnë fazën përgatitore.

 Nga aty Ancelotti foli me superlativa mbi Mauro Icardin, i cili ditët e fundit po kërkohet me ngulm nga Napoli.

“Ai është një lojtar i çmuar, i vlerësuar nga të gjithë, jo vetëm nga ne, ai ka bërë sezone të mira tek skuadra e Inter”.

Nga mediat italiane përflitet që një shkëmbim mes Lorenco Insigne dhe Icardin mund të ndodhi këto ditë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco