VIDEO/ Rofishatë ‘alla Ibrahimovic’, Cavani gol të çmendur në Kupën e Amerikës

VIDEO/ Rofishatë ‘alla Ibrahimovic’, Cavani gol të çmendur në Kupën e Amerikës

09:10, 17/06/2019

Uruguai shkatërroi 4-0 Ekuadorin në ndeshjen debutuese në Kupën e Amerikës.

Gjatë pjesës së parë Edison Cavani realizoi një supergol duke ekzekutuar në mënyrë perfekte rofishatën brenda zonës.

“Ylli” i PSG-së realizoi një gol “alla Ibrahimovic”, ndërsa golat e tjerë u shënuan nga Lodeiro, Suarez dhe autogoli nga Mina Meza.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco