Nuk është në planet e Levantes, Sadiku po kërkohet nga klubi i njohur turk

Nuk është në planet e Levantes, Sadiku po kërkohet nga klubi i njohur turk

08:56, 17/06/2019

Armando Sadiku, gjatë grumbullimit me kuqezinjtë, pranoi se ka kontratë me skuadrën e Levantes dhe mund të rikthehet për nisjen e fazës përgatitore.

Mirëpo, nga sa bëhet me dije në mediat iberike, shqiptari nuk është në planet e trajnerit të skuadrës spanjolle.

Ndërkohë, dje ka dalë në skenë emri i një ekipi të interesuar për bomberin në Turqi. Trabzonspor është futur në garë për shërbimet e sulmuesit të Kombëtares shqiptare dhe në vijim, presidenti mund të negociojë për kartonin e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco