VIDEO/ Magjia e Messit, shihni 15 supergolat e tij në sezonin 2018-2019

VIDEO/ Magjia e Messit, shihni 15 supergolat e tij në sezonin 2018-2019

08:57, 12/06/2019

Në llogarinë “Messi Magic” në Youtube është publikuar një video me 15 supergolat më të mirë të Lionel Messit gjatë sezonit 2018-2019.

Argjentinasi zhvilloi një tjetër sezon të suksesshëm në La Liga, ku shënoi 36 gola.

Sulmuesi i Barcelonës realizoi gjithsej 50 gola në të gjithë kompeticionet, teksa 15 më të bukurit mund t’i shihni në videon e mëposhtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco