Pogba vendos të ardhmen, kjo FOTO zbulon klubin e francezit për sezonin e ri

Pogba vendos të ardhmen, kjo FOTO zbulon klubin e francezit për sezonin e ri

23:00, 16/05/2019

Paul Pogba ka vendosur të qëndrojë tek Manchester United.

“Adidas” ka publikuar fanellat e reja të Manchester United për sezonin 2019-2020 dhe një nga tre modelët e përzgjedhur për të pozuar me uniformat e reja është Paul Pogba.

Mediet e bëjnë të sigurt faktin që kampioni i botës me Francën nuk do të largohet nga “Old Trafford”.

Kujtojmë që Pogba kohët e fundit u kërkua nga Real Madrid por mesa duket negociatat kanë ngecur dhe francezi do të vijojë qëndrimin tek Manchester United.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco