FOTO/ Zbulohen fanellat e Realit për sezonin e ardhshëm

FOTO/ Zbulohen fanellat e Realit për sezonin e ardhshëm

09:28, 06/05/2019

Zbulohen fanellat e reja të Real Madridit për sezonin 2019/20.

“Footy Headlines” raporton se imazhet e fanellave, që janë dizajnuar nga Adidas, kanë tre shirita të arit në krahë dhe po ashtu me shkronja të arit është shkruar edhe logoja sponsorisuese.

“Detajet e ngjyrës së artë mund të shihen në jakë, në mëngë dhe në pjesën e poshtme të fanellës. Të tre vijat mbi shpatullat dhe emri i Fly Emirates janë gjithashtu me shkronja të arta”, shkruhet në përshkrimin e fanellës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco