VIDEO/ Rashford shënon gol të ‘çmendur’, shikoni si tallet me mbrojtjen kundërshtare

VIDEO/ Rashford shënon gol të ‘çmendur’, shikoni si tallet me mbrojtjen kundërshtare

16:54, 19/01/2019

Marcus Rashford ka shënuar një gol të çmendur në duelin ndaj Brighton.

Në minutën e 42-të, Rashford ka nisur një aksion individual dhe ka shënuar mrekullisht nga një kënd i nguishtë.

Manchester United po udhëheq 2-0 kundër Brighton në “Old Trafford”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco