FOTO/ Një emër i ri për sulmin e Milanit

FOTO/ Një emër i ri për sulmin e Milanit

21:15, 13/01/2019

Emri i ri për sulmin në listën e zbuluesve të Milanit është ai i Arnaut Danjuma Groeneveld, sulmuesi holandez i Bryzhit.

Nuk dihet nëse Gonzalo Higuain do të largohet, por kuqezinjtë e kanë të qartë nevojën e një sulmuesi.

21-vjeçari është një nga surprizat në kampionatin belg dhe i pyetur për ndonjë kontakt me kuqezinjtë, ai u shpreh: “Milani është një ndër ekipet më të mëdha në botë dhe si lojtar është normale të më bëhet qejfi. Presidenti i Bryzhit e njeh mendimin tim dhe e di sa i përqendruar jam tek ekipi. Nuk e di nëse klubet po flasin, por nëse ndodh, e di që do të më informojnë”.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco